ارتقاء توانایی شرکت علوم سبز در زمینه ایجاد،‌ تدوین و توسعه تکنولوژیهای خاص و همچنین تهیه،‌ تجمیع و ساخت تجهیزات و اداوت خاص، مرتبط با نیازهای بالقوه و بالفعل شرکت در سطح ملی و بین‌المللی، مأموریت اصلی گروه مکاترونیک می‌باشد. این گروه با تلفیق و بکارگیری نیروهای زبده در رشته‌های الکترونیک و مکانیک پا به عرصه تکنولوژی روز دنیا گذاشته و در جهت ارتقاء سیستم‌های ایمن گام برمی‌دارد.

شاخص ها کلیدی تحقیق و توسعه مخابراتی

مکانیک فقل و سیستم‌های حفاظتی

رباتیک

مشاوره و آموزش در امر حفاظت و ایمنی

موضوعات راهبردی

Our business principles
  • تولید و عرضه سیستمهای مکانیکی و الکترومکانیکی جهت افزایش ایمنی و حفاظت
  • طراحی و ساخت سیستمها با رعایت نکات فنی جهت ارتقاء محصولات تولیدی
  • ارتقاء توانایی نفوذ (آفندی) به سیستمهای حفاظتی مکانیکی و الکترومکانیکی
  • افزایش توان مقاومتی (پدافندی) در برابر نفوذ سایر سرویسها با ارتقاء سیستمهای حفاظت مکانیکی و الکترومکانیکی

چشم انداز گروه مکاترونیک، پیشگویی و اقدام برای کشف آینده محتوم نیست، بلکه تلاشی برای شناخت آینده‌های ممکن و محتمل و اتخاذ تصمیمات راهبردی است که برای «همه آینده‌های ممکن» به اندازه کافی خردمندانه، توجیه‌پذیر و پابرجا باشند. چشم انداز نه فقط با مسائل غیرقابل پیش‌بینی، که با امور ناشناخته سروکار دارد. درمورد چشم انداز، هیچ تحلیلگری نمی‌تواند به درستی آینده را که طی آن عوامل متعدد ممکن است با یکدیگر در تعامل قرار گیرند یا به دلیل ماهیت عواطف بشری تحریف شوند و یا به وسیله تصورات و فعایتهای تعمدی رقبای هوشمند تغییر یابند، پیش‌بینی کند. در نتیجه، اساس چشم انداز عبارت است از ایجاد موضعی آنقدر توانمند، برگزیده و بالقوه انعطاف‌پذیر که سازمان بتواند به رغم امکان تاثیر عوامل بیرونی غیرقابل پیش‌بینی، به اهداف خود برسد.

معرفی محصولات این بخش

پاکت حفاظتی

معمولا برای انتقال اوراقی که برای ما ارزش مادی و یا معنوی دارند نگرانی وجود دارد که آیا پاکت مورد نظر در طی مسیر باز شده یا نه. حتی در برخی موارد نگران آن هستیم که شاید پاکت باز شود و محتویات آن رویت شود و دوباره با پاکت دیگر تعویض گردد و ما از این عمل بی خبر بمانیم.

کیف حفاظتی

نقل و انتقال و نگهداری امن اسناد و اشیاء مهم و حساس به عنوان یکی از معضلات اکثر مراکز دولتی و نظامی کشور مطرح می‌باشد. در این زمینه کیف های حفاظتی با ویژگی های قابل توجه خود (مانند سرعت عمل و هزنیه اندک) به عنوان یکی از مناسب‌ترین تجهیزات قابل استفاده پیشنهاد می‌گردد.

پلمپ

پلمپ که خود یکی از ابزارهای ایجاد ایمنی در نقل و انتقالات، بایگانی ها و ... می باشد، به نوبه خود از حساسیت بالایی برخوردار است. یکی از مهمترین نکات در تهیه پلمپ وجود شماره سریال منحصر به فرد می باشد که این سریال اصولا نباید به راحتی قابل جعل باشد.

مهر لاک

مهر لاک که از دیرباز به جهت مهر و موم سازی پاکت از آن استفاده می شده هنوز در بسیاری از ارگانها و در مناقصات مورد استفاده قرار می گیرد. این مهر کاربردهای متفاوتی از جمله استفاده در نامه های مناقصات، پلمپ پاکتهای محرمانه و ... دارد. اما همیشه نهادها با مشکل جعل این نوع از مهرها روبه رو بوده اند.

برچسبهای هولوگرام

بکارگیری برچسب های هولوگرام جهت حفاظت اسناد و تصدیق صحت تعلق یک کالا به تولید کننده آن یکی از ایمن ترین روشهای مقابله با جعل و کپی سازی است و به علت غیر قابل تکثیر بودن هولوگرام و تکنولوژی پیشرفته در مراحل تولید آن، بهترین پیشنهاد برای ایجاد حس اطمینان از صحت سند و محصول می باشد

مهرهای جوهری

یکی از دغدغه های مهم ارگانها و اشخاص، جعل مهرهای سازمانی و یا تأیید اصالت آنها می باشد. این مجموعه مفتخر است که مهرهایی با ضریب امنیتی بالا را ارائه نماید.

مهرهای برجسته سه بعدی

استفاده از مهر برجسته در زیر برگه های رسمی که بیم سوء استفاده از رونوشت آنها می رود نیز در اغلب نهادها و ادارات مرسوم بوده و هست. اما به علت نا واضح بودن این نوع مهرها معمولا ایجاد نقش برجسته ای مشابه کار دشواری نیست.

Top