پیشرفت و توسعه تحولات در عرصه فناوری اطلاعات و ارتباطات موجب شد این صنعت متمایز از سایر صنایع ، روند رو به رشد خود را ادامه دهد. در این میان "شرکت علوم سبز" به عنوان یکی از شرکت های پیشرو در زمینه سیستم های مخابراتی و زیرساخت های ارتباطی توانسته است همگام با تکنولوژی جهانی در جهت ارائه خدمات نوین و رضایت مشتریان گام برداشته و در سطح کشور پیشرو باشد.
علوم سبز با بیش از 20 سال سابقه فعالیت در تولید و تامین انواع تجهیزات امنیت شبکه و رمز کننده های خطوط زیر ساخت مخابراتی در کشور شناخته شده است، ما با اتکا به دانش بومی و متخصصین داخلی قادر به تولید محصولات متنوعی در سطح ملی شده ایم.

شاخص ها کلیدی تحقیق و توسعه مخابراتی

فناوری بومی

استفاده از دانش روز

ارتقاء امنیت

پشتیبانی فنی

اصول کسب و کار ما

Our business principles
  • ارائه دهنده راه حل های کلیدی مخابراتی
  • منطبق با استانداردهای جهانی
  • شفافیت در کسب و کار و رعایت حقوق مشتریان
  • نوآوری و خلاقیت در ارائه خدمات و ارتقاء سطح کیفی خدمات
  • رقابت سالم با سایر فعالین بازار

کوچکترین وقفه در فعالیت مراکز داده (Data CEnter) ممکن است باعث بی ‌پاسخ ماندن هزاران درخواست از سوی مشتریان، لطمه خوردن به اعتبار و ضرر های مالی جبران ناپذیری برای سازمان گردد. شرکت علوم سبز با درک حساسیت بالای ارائه خدمات نگهداری و پشتیبانی در این گونه مراکز و با در اختیار داشتن کارشناسان فنی مجرب در زمینه‌ های متفاوت مبادرت به تشکیل تیم ‌های پشتیبانی مراکز داده نموده است.

معرفی محصولات این بخش

کنکاش

راهکار کنکاش (کارایی، نظارت، کنترل و آمار شبکه) در طبقه¬بندی موضوعی و عملکردی در رده نرم افزارهای Network Performance Management System(NPMS) قرار می¬گیرد. این¬گونه سامانه ها با هدف عیب یابی و پیگیری کیفیت شبکه ها طراحی و پیاده سازی می¬شود.

رمز کننده STM1 Pure

امروزه شبكه هاي SDH در سراسر دنيا براي غلبه بر حجم بالاي تبادل اطلاعات گسترش يافتهاند و امكان انتقال در فواصل بسيار طولاني و پهناي باند فوق العاده بالا، مزايا و منافع بسياري را به دنبال خواهد داشت. با وجود چنين گستره وسيعي از سرويسها و كاربردهاي متنوع، مهمترين مسئله محافظت از ديتاي انتقالي

مبدل Ethernet به E1

با توجه به رشد روزافزون ارتباطات روی بستر شبکه (Ethernet) و با توجه به اینکه زیرساخت ارتباطی برای شبکه در همه جا میسر نیست، استفاده از انواع Media Gateway ها می تواند کارگشا باشد.

رمز کننده STM1-Channelized

رمزكننده STM1-CH قابليت رمز کردن و رمزگشایی E1-63 بدون پیاده سازی توسط SDH را دارا میباشد.

رمز کننده خطوط E1

رمزكننده LES-E1 انتقال امن اطلاعات در كانالهاي ارتباطي تحت استاندارد G.703 و G.704 را تضمين مینماید. استانداردهاي E1 و PRI از جمله پروتكلهايي هستند كه اين رمز كننده آنها را پشتيباني ميكند.

رمز کننده Ethernet

با این رمزکننده میتوان انتقال امن اطلاعات درکانالهای ارتباطی تحت استاندارد IEEE 802.3 را تضمين نمود. این نسخه امكان پشتیبانی از یک لینک رفت و برگشت را دارد و تا حداكثر 70 Mbps اطلاعات را در هر مسير رمز نمايد.

رمز کننده با کلید یکبار مصرف

دستگاهی که قابلیت رمز کردن Ethernet در لایه 2 را در شبکه محلی دارد. الگوریتم رمز کنندگی آن بر اساس متد OTPمی باشد همچنین این دستگاه POE Support می باشد به این صورت که تغذیه این دستگاه بدون نیاز به آداپتور و فقط از طریق شبکه POE روی سوییچ ها یا دستگاه های پشتیبانی کننده

Top