امروزه با توجه به تهدیدات امنیتی که بشر با آن روبروست، ضرورت استفاده از سیستمهای هوشمند به عنوان یک ابزار پیشگیر و اطلاع رسان جهت حفاظت از اماکن، اموال، افراد و اطلاعات بیش از پیش احساس می شود. برخی از این تهدیدات شامل نفوذ به اماکن حساس، سرقت، خرابکاری و تهدیدات تروریستی می باشند.
در این راستا سیستمهای حفاظت الکترونیکی به عنوان یکی از کارآمد ترین و موثرترین ابزار جهت نیل به این هدف مطرح می گردند. استفاده از تخصص و تجربه کارشناسان امر در دستیابی به حداکثر امنیت و بالاترین ضریب ایمنی امری ضروری و اجتناب ناپذیر می باشد.
شرکت علوم سبز با بهره گیری از نیروی انسانی کارآمد و مجرب با پشتوانه تجربی بیش از دو دهه، به عنوان یکی از پیشگامان در صنعت سیستم های حفاظتی کشور شناخته می باشد.

شاخص ها کلیدی تحقیق و توسعه مخابراتی

ارتقاء امنیت

مدیریت یکپارچه

ارزیابی ریسک

استفاده بهینه از منابع

اصول کسب و کار ما

Our business principles
  • تولید و عرضه سیستمهای مکانیکی و الکترومکانیکی جهت افزایش ایمنی و حفاظت
  • طراحی و ساخت سیستمها با رعایت نکات فنی جهت ارتقاء محصولات تولیدی
بیشتر بدانیم

کوچکترین وقفه در فعالیت مراکز داده (Data CEnter) ممکن است باعث بی ‌پاسخ ماندن هزاران درخواست از سوی مشتریان، لطمه خوردن به اعتبار و ضرر های مالی جبران ناپذیری برای سازمان گردد. شرکت علوم سبز با درک حساسیت بالای ارائه خدمات نگهداری و پشتیبانی در این گونه مراکز و با در اختیار داشتن کارشناسان فنی مجرب در زمینه‌ های متفاوت مبادرت به تشکیل تیم ‌های پشتیبانی مراکز داده نموده است.

معرفی محصولات این بخش

کنکاش

راهکار کنکاش (کارایی، نظارت، کنترل و آمار شبکه) در طبقه¬بندی موضوعی و عملکردی در رده نرم افزارهای Network Performance Management System(NPMS) قرار می¬گیرد. این¬گونه سامانه ها با هدف عیب یابی و پیگیری کیفیت شبکه ها طراحی و پیاده سازی می¬شود.

رمز کننده STM1 Pure

امروزه شبكه هاي SDH در سراسر دنيا براي غلبه بر حجم بالاي تبادل اطلاعات گسترش يافتهاند و امكان انتقال در فواصل بسيار طولاني و پهناي باند فوق العاده بالا، مزايا و منافع بسياري را به دنبال خواهد داشت.

مبدل Ethernet به E1

با توجه به رشد روزافزون ارتباطات روی بستر شبکه (Ethernet) و با توجه به اینکه زیرساخت ارتباطی برای شبکه در همه جا میسر نیست، استفاده از انواع Media Gateway ها می تواند کارگشا باشد.

رمز کننده خطوط E1

رمزكننده LES-E1 انتقال امن اطلاعات در كانالهاي ارتباطي تحت استاندارد G.703 و G.704 را تضمين مینماید. استانداردهاي E1 و PRI از جمله پروتكلهايي هستند كه اين رمز كننده آنها را پشتيباني ميكند.

رمز کننده Ethernet

با این رمزکننده میتوان انتقال امن اطلاعات درکانالهای ارتباطی تحت استاندارد IEEE 802.3 را تضمين نمود. این نسخه امكان پشتیبانی از یک لینک رفت و برگشت را دارد و تا حداكثر 70 Mbps اطلاعات را در هر مسير رمز نمايد.

Top